Popis domů

 

DOMY "E1" A "B"

Ve čtvrté etapě výstavby Malešická stráň budeme stavět dva domy E1 a B. Při jejich stavbě budou využity, jako v minulých etapách, tradiční materiály jako je dřevo, sklo, cihly atd. Domy budou mít základy a podzemní podlaží z betonu. Ostatní nadzemní podlaží budou zděná z tepelně izolačních cihel se zateplovacím obkladem a stropy betonové, v posledním podlaží stropy dřevěné. Celá stavba bude tepelně izolována polystyrenem a dalšími izolačními materiály. K tomu pomohou i  dřevěná Euro okna se zdvojenými skly. Vstupní dveře do bytů budou atestované bezpečnostní dveře s požární odolností E1.
Energetické řešení bude splňovat energetický štítek obálky budovy v klasifikační třídě „B“ (tj. třída ÚSPORNÁ).
Vnitřní omítky na cihelném zdivu budou 2vrstevné štukované,2x pačokované, s nátěre, Standardní bílá malba bude samozřejmě otěru vzdorná.


Na lodžie a balkony bude použita pochozí hydroizolační fólie PROTAN GT a na terasách dlažba na terčích.
Výtah v obou domech, STA, TV/R  je samozřejmostí.
Domy budou napojeny na jednotnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. Vytápění se zajišťuje prostřednictvím horkovodu z malešické teplárny.


 Dům B bude postaven ve tvaru písmena „L“. Ve dvou  podzemních podlažích budou umístěny garážová stání a úložné komory. Obytná část domu se bude skládat z 5 nadzemních podlaží. V domě bude celkem 46 bytů ve velikostech 36 m2-119 m2. Každý byt bude mít balkon nebo terasu. Ve 4. NP budou umístěny 3 luxusní mezonetové byty, které přecházejí v 5.NP. Tyto byty budou mít krásnou terasu s nádherným výhledem na panorama města.


Dům E1 bude menší s 21 byty o velikosti 35 m2 – 97 m2. V podzemním podlaží budou umístěny garážová stání a v 1. NP další garážová stání se samostatnými vjezdy a úložné komory. Obytná část domu se bude skládat  z 4 nadzemních podlaží. Součástí každého bytu bude lodžie, balkon nebo terasa, ze které opět bude nádherný výhled na Prahu. Malý počet bytů zaručuje klidné bydlení.

 


Etapy výstavby

Kontaktní informace

Projekt převeden na jiného developera.
M.S. stavební s.r.o.
Akademická 663
108 00 Praha 10
Telefon: +420 271 721 427
Mobil: +420 721 932 933
e-mail: prodej@ms-stavebni.cz