Popis domů

 

                Snahou naší firmy bylo a je využívat především tradiční materiály jako je dřevo,sklo, cihly, atd. Naše obytné domy mají základy a suterénní podlaží betonové. 
Ostatní nadzemní podlaží jsou vyzděny cihlami s použitím betonových stropů a v posledním patře s dřevěnými stropy. Celá stavba je tepelně izolována polystyrenem a dalšími izolačními materiály. K tepelné izolaci napomáhají také dřevěná Euro okna se zdvojenými skly. Vstupní dveře bytů jsou nejen protipožární, ale také jsou vybavené bezpečnostními prvky. Vnitřní bytové dveře jsou celodřevěné nebo částečně prosklené podle přání klienta. Do koupelen a na WC jsme nabízeli výběr dlažeb a obkladů v moderních barvách od španělského výrobce. Vnitřní jednovrstvé štukové omítky jsou natřeny Primalexem ve dvou nátěrech. U oboustranně tepelně oddělených balkonů je použita pochozí fólie a  na terasách dlažba na terčích. Součástí předzahrádek je oplocení pletivem na betonové podezdívce a osázení keři.

                Ve čtvrté etapě výstavby Malešická stráň budeme stavět dva domy E1 a B. Při jejich stavbě budou využity, jako v minulých etapách, tradiční materiály jako je dřevo, sklo, cihly atd. Domy budou mít základy a podzemní podlaží z betonu. Ostatní nadzemní podlaží budou zděná z tepelně izolačních cihel se zateplovacím obkladem a stropy betonové, v posledním podlaží stropy dřevěné. Celá stavba bude tepelně izolována polystyrenem a dalšími izolačními materiály. K tomu pomohou i  dřevěná Euro okna se zdvojenými skly. Vstupní dveře do bytů budou atestované bezpečnostní dveře s požární odolností E1.
Energetické řešení bude splňovat energetický štítek obálky budovy v klasifikační třídě „B“ (tj. třída ÚSPORNÁ).
Vnitřní omítky na cihelném zdivu budou 2vrstevné štukované,2x pačokované, s nátěre, Standardní bílá malba bude samozřejmě otěru vzdorná.


Na lodžie a balkony bude použita pochozí fólie a nadrasách dlažba na terčích.
Výtah v obou domech, STA, TV/R  je samozřejmostí.
Domy budou napojeny na jednotnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. Vytápění se zajišťuje prostřednictvím horkovodu z malešické teplárny.
 Dům B bude postaven ve tvaru písmena „L“. Ve dvou  podzemních podlaží ch budou umístěny garážová stání a úložné komory. Obytná část domu se bude skládat z 5 nadzemních podlaží. V domě bude celkem 46 bytů ve velikostech 36 m2-119 m2. Každý byt bude mít balkon nebo terasu. Ve 4. NP budou umístěny 3 luxusní mezonetové byty, které přecházejí v 5.NP. Tyto byty budou mít krásnou terasu s nádherným výhledem na panorama města.


Dům E1 bude menší s 21 byty o velikosti 35 m2 – 97 m2. V podzemním podlaží budou umístěny garážová stání a v 1. NP další garážová stání se samostatnými vjezdy a úložné komory. Obytná část domu se bude skládat  z 4 nadzemních podlaží. Součástí každého bytu bude lodžie, balkon nebo terasa, ze které opět bude nádherný výhled na Prahu. Malý počet bytů zaručuje klidné bydlení.

 


Etapy výstavby

Kontaktní informace

Projekt převeden na jiného developera.
M.S. stavební s.r.o.
Akademická 663
108 00 Praha 10
Telefon: +420 271 721 427
Mobil: +420 721 932 933
e-mail: prodej@ms-stavebni.cz