Popis bytů

                            V předcházejících etapách jsme nabízeli byty ve vysokém standardu a v dostupných cenách. Také proto jsme měli a bude mít velkou nabídku bytů menších rozměrů (1+KK a 2+KK). Náročnějším klientům jsme mohli nabídnout luxusnější byty větších rozměrů, které jsou často doplněny obytnou terasou. Byty byly v různých dispozičních řešeních. Například bylo nabídnuto řešení s oddělenou kuchyní, či použitím posuvné stěny pro větší variabilitu bytů. Byty poskytoval dostatečné množství úložných prostor, přímo jako součást bytu a nebo umístěných samostatných úložných komor v podzemním podlaží. Každý byt má  samostatně měřitelný odběr energií. Domy jsou  napojeny na jednotnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. Vytápění je zajištěno prostřednictvím horkovodu z malešické teplárny. Dále jsou zde napojeny na sdělovací rozvody a televizní kanál.

I v další etapě chceme nabízet byty ve  vysokém standardu ,  v různých velikostech a různorodě  architektonicky řešené.
Naleznete  zde byty od 1+KK až po luxusní 4+ kk  a mezonetové byty s terasou.
             Ve standardech máme na výběr mnoho možností,jak ve dveřích,i v podlahách, tak i v  obkladech.

Vnitřní dveře  ve standardu jsou z fólie, některé částečně prosklené, některé plné (výběr ze 3 barevných variant povrchové úpravy). V  obývacím pokoji je laminátová plovoucí podlaha (výběr z 50 odstínu), v ložnicích pak koberec (dva typy, 12 odstínů).

V koupelnách a na WC jsou keramické dlažby a obklady domácí provenience (standard 3 barevné varianty a zařízení dle projektu. V předsíních a v šatnách je ve standardu dlažba (výběr ze 3 typů).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etapy výstavby

Kontaktní informace

Projekt převeden na jiného developera.
M.S. stavební s.r.o.
Akademická 663
108 00 Praha 10
Telefon: +420 271 721 427
Mobil: +420 721 932 933
e-mail: prodej@ms-stavebni.cz